Translate

Apie mane

Mano nuotrauka
Įdomios knygos, puikūs filmai, skanus maistas ir gera muzika, dar kelionės - tolimos ir artimos - dalykai,kurie praskaidrina mano kasdienybę. Džiaugiuosi galėdama visu tuo pasidalinti su Jumis.

2018 m. lapkričio 25 d., sekmadienis

Tess Gerritsen Chirurgas

Vienas sakinys.
,,Blogis neišnyksta. Niekada nedingsta. Tiesiog įgyja kitą veidą, kitą vardą." 54 p.
Viršelis Tess Gerritsen Chirurgas (The Surgeon), Kaunas, leidykla Jotema, 2008 m., iš anglų kalbos vertė Paulina Kruglinskienė, 336 p.
Tess Gerritsen gimė 1953 m. San Diego mieste, išeivių iš Kinijos šeimoje. Jos tikrasis vardas yra Terry, tačiau mes ją pažįstame literatūriniu slapyvardžiu - Tess Gerritsen. 1975 m. Terry Stanfordo universitete baigė antropologijos bakalauro studijas ir išvyko toliau studijuoti mediciną Kalifornijos San Francisko universitete. 1979 m. įgijo medicinos daktaro laipsnį, ištekėjo už Jacob Gerritsen, taip pat gydytojo, ir  persikėlė gyventi į Honolulu (Havajai), kur gimė  du jų sūnūs.
 T. Gerritsen toliau rašė, kūrybą derindama su gydytojos darbu. sulaukė išskirtinio skaitytojų dėmesio. Pagaliau įsitikinusi, kad jos pašaukimas yra literatūra, autorė atsidėjo vien tik kūrybai.
 Šiuo metu rašytoja gyvena  Camden, Meinas
  Knygos turinys. Šiandien atras jos kūną. Aš žinau, kaip tai atsitiks. Galiu gana ryškiai nupiešti visą įvykių seką... Bostone laisvėje siautėja žudikas, kurio taikinys – vienišos moterys. Kai detektyvas Tomas Muras ir jo partnerė Džeinė Ricoli pradeda tyrimą, jie sužino pritrenkiantį faktą. Su šiomis žmogžudystėmis glaudžiai susijusi Katerina Kordel, graži medikė su paslaptinga praeitimi. Prieš dvejus metus ją išžagino ir kėsinosi nužudyti, tačiau ji nušovė savo užpuoliką. Dabar į Kateriną nusitaiko šis naujasis žudikas, kuris, atrodo, žino visą jos praeitį, jos darbą Piligrimų medicinos centre ir kur ji gyvena. Tas vyras, kurį ji manė nužudžiusi, regis, vėl jos tyko, ir šį kartą jis tiksliai žino, kur ją rasti...  
Mano nuomonė. Skaitytojų išliaupsintas ir geriausiu pripažintas Tess Gerritsen detektyvas man nebuvo toks jau VAU! Gal todėl, kad labai daug tikėjausi. Detektyvas kaip detektyvas, kai kuriose vietose net nuobodokas, nes nuklystama į medicinines detales, kas man ne itin įdomu. Nelabai man patinka ir tas moterų ,,mėsinėjimas". Suprantu, iš to sukurptas siužetas, bet...tikėjausi daugiau psichologijos, o ne anatomijos. Iš esmės, tai nėra blogas detektyvas, tiesiog ne laiku man pakliuvęs į rankas. Tad ,,Chirurgo" nuotykių tęsinio romane ,,Pameistrys" kol kas neskaitysiu.
 Įvertinimas. 2  (1 - neverta skaityti, 2 - gera, 3 - būtina perskaityti). 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą