Translate

Apie mane

Mano nuotrauka
Įdomios knygos, puikūs filmai, skanus maistas ir gera muzika, dar kelionės - tolimos ir artimos - dalykai,kurie praskaidrina mano kasdienybę. Džiaugiuosi galėdama visu tuo pasidalinti su Jumis.

2016 m. vasario 3 d., trečiadienis

Keptas sūris

  Laukiate svečių ir nesugalvojate kokį užkandį  pateikti? Labai tiks keptas sūris. Greita, skanu ir visada pavyksta. Tereikia nubėgti į parduotuvę ir nusipirkti varškės sūrį (ne mažiau kaip 22 proc. riebumo). Tuomet orkaitę įkaitinate iki 180 laipsnių, kepimo skardą išklojate kepimo popieriumi ant kurio užmetate sūrį ir pašaunate kokiai 1 val., kai sūris pasidengia gražia gelsva plutele, ištraukiate iš orkaitės, su šakute subadote ir apipilate sojų padažu. Ir greitai greitai suvyniojate į dar karštą kepimo popierių. Sūris turi pastovėti apie 10 min., kad prisigertų aromato ir sūrumo. Pjaustote ir nešate ant stalo. Tinka prie vyno, alaus, giros ar arbatos. Receptas paprastas, tačiau labai patikimas, dar niekada nenuvylė. Už jį dėkinga savo gerai draugei Lilei. Ji, kaip pati sako, nemėgsta gaminti, tačiau šio ,,patiekalo" ruošimas net ir jai nesukelia streso ;)

2 komentarai:

 1. Labai ačiū už receptą! Pasirodė kitoks, įdomesnis;) Būtinai išbandysiu!
  P.S. Ką tik pamačiau Jūsų įrašus (ieškodama paschos recepto šventėms) ir man jie patiko. Ir tas paschos receptas ir mišrainė "Mimoza" ir knygų aprašymai. Iš knygų ypač sudomino M. Korytos "Kiparisų namai"...
  Kadangi paprastai nerašau komentarų, tai į šitą vieną sudėjau kelis:D Sėkmės rašant!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū jums už pozityvų komentarą :) Gražių švenčių!

   Panaikinti